Opět jedeme pro ocenění v eTwinningu

Třída sekunda A se svou třídní Mgr. Lenkou Tulkovou získali Český certifikát kvality, pro který si paní Tulková pojede dne 24.4. do Plzně. Titul bude studentům, udělen v rámci Národní konference eTwinningu v České republice.

Naši studenti pracují na biologicko- anglickém projektu Let´s go out in the nature s polskou školou v Tyczyně. Tato škola patří mezi nejlepší školy v Evropě a letos získali studenti ve fyzikálním projektu první místo v Evropě.

Kromě toho, že studenti pracují na různých úkolech v hodinách biologie a anglického jazyka, v současné době se denně potýkají s otázkami po internetu v biologické soutěži on line, kterou začala polská škola. Na pani Tulkovou čeká příprava otázek pro druhé kolo soutěže, které začíná 21.4. Po ukončení soutěže obdrží ti nejlepší certifikát Evropského biologa.

Biologický kroužek / který je součástí projektu / pracuje i o víkendech a snaží se o to, aby naše životní prostředí úplně nezmizelo. Jednou z akcí, patřících do eTwinningu bylo vytvoření výstražných tabulek, které by měly pomoci šetřit vodu a elektrickou energii v naší škole. Tyto tabulky budou v nejbližší době umístěny na různá viditelná místa. Prosíme, respektujte je.

N. Kadlecová

thumb_lenka_tul.png