Příprava na státní maturitu

! ZPROSTŘEDKOVANÁ INFORMACE !

Dovolte nám, abychom Vám představili zcela nový projekt společnosti Scio, jehož cílem je pomoci současným studentům 3. ročníků středních škol s přípravou na státní maturitu, která odstartuje ve školním roce 2009/2010.

Náš nový projekt nese název Trenér a jeho cílem je připravit studenty na maturitu prostřednictvím testů vypracovaných na základě katalogů společnosti CERMAT. Studenti se seznámí s formou testů, typy úloh a také získají důležitou zpětnou informaci o svých znalostech a dovednostech úlohy v této formě řešit.Testy lze objednávat ve formě on-line i v tištěné podobě.

Naše nabídka zahrnuje testy z matematiky a českého, anglického a německého jazyka. TRENÉR připravuje budoucí maturanty na základní, tedy lehčí úroveň maturitní zkoušky. Kompletní informace o projektu naleznete na www.scio.cz/trener Studenti si mohou testy Trenér objednávat individuálně, avšak cenově výhodnější variantu představuje školní (hromadná) objednávka pro 12 a více studentů z jedné třídy. Hromadnou objednávku a platbu uskutečňuje škola. Přínosem pro školu v případě hromadné objednávky je přístup učitelů k výsledkům žáků, možnost s nimi pracovat a podřídit jim následnou přípravu ve vyučovacích hodinách. Více informací o školní objednávce a ceník testů naleznete na www.scio.cz/skolnitrener