Dopis od indické holčičky Mary Prathibhy

mary_2010.jpg  

Moji nejdražší přátelé,

obdržela jsem váš dopis  a milé dárečky, přání k narozeninám i vánoční dopis. Byla jsem velice šťastná, že jste dali můj dopis i foto na školní web. I já jsem viděla film Milionář z chatrče, který se mi moc líbil.

Ve škole se učíme pracovat na počítači, ale bohužel nemáme internet.  Byla jsem potěšena, že jste slavili  Evropský den jazyků. Já se učím anglicky a slibuji, že vám napíši příští rok anglicky.

Těším se dobrému zdraví  a každý den na vás myslím.

Jsem ráda, že vám  mohu sdělit, že jsem složila závěrečnou zkoušku a postoupila jsem do devátého ročníku. Budeme mít víc předmětů a budu se muset víc učit, ale slibuji, že vám udělám radost svými výsledky.

Díky vaší pomoci jsem dostala nové oblečení, školní tašku, boty a učebnice. Za to vám velice děkuji. Taky jsem ráda, že vám mohu napsat, že jsem vyhrála 1. místo v taneční soutěži.

Letní prázdniny jsem strávila doma a pomáhala jsem mamince. Též jsem navštívila tetu. Letos jsem do tábora nejela, ale byla jsem informována o všem, co se tam učili.

Vím, že teď máte prázdniny. Kam letos pojedete, máte opět nějaký školní tábor?  Doufám, že si léto užijete.

U nás už léto skončilo a začala doba monzunů. Letošní léto bylo opravdu velice horké.

Jakou jste měli zimu? Jak jste slavili velikonoce?

Přeji vám vše nejlepší po celý rok. Mnohokrát vám děkuji za to, že díky vaší štědrosti mohu chodit každý den do školy a učit se. Těším se na odpověď.

Vaše oddaná Mary Prathibha