Sportovní úspechy posledního měsíce

Od poloviny března do poloviny dubna se naše škola zúčastnila s úspěchem hned několika sportovních akcí.

Ve dnech 22.3. a 24.3. 2011 se na naší škole uskutečnilo okresní kolo ve volejbale pro střední školy.

Volejbal je tradičně silným sportem naší školy a pravidelně se umisťujeme na předních pozicích mezi školami v okrese.  A i když v minulých letech létech opustili naší školu opravdu špičkoví volejbalisté, stále je tu řada výborných hráčů i hráček této atraktivní hry, abychom dokázali i letos postoupit z okresu na kraj. Letos se to podařilo družstvu dívek, které ve čtvrtek 24.3. s přehledem zvítězily nad všemi soupeřkami bez ztráty utkání.

snmek_211.jpg

 

Nyní změří své síly na krajské půdě družstvo ve složení: Pešková Zuzana, Cháberová Lucie, Lišková Monika, Mašková Adéla, Mašková Linda, Andrássyová Sylvie, Dědková Nikola, Macháčková Anna a o jejich výsledku vás budeme informovat po turnaji.

 

 

 

 

 

Ani družstvo chlapců  v okresním kole nijak nezůstalo za očekáváním. S přehledem vyhrálo skupinu a po urputném souboji nakonec podlehli v zápase o druhé místo a nakonec obsadili 3. místo. Družstvu chlapců ve složení, Ondra Beneš, Filip Šimoník, Tomáš Edl, Artemi Pozdnyakov , Jan Čechlovský, Vít Šákr, Brožek Patrik gratulujeme.

kluci.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další sportovní akcí, byl dne 25.3 florbalový turnaj středních škol.

I na tento turnaj jsme po loňském excelentním výkonu vstupovali jako favorité. A bylo to  znát i v průběhu celého turnaje. Bez větších problémů jsme vyhráli tabulku a dostali se tak do finálové skupiny nejlepších 4 týmů turnaje. Zde jsme kombinací florbalového umu, nasazení a skvělé taktiky vybojovali vítězně oba finálové zápasy a stanuli na nejvyšším stupni vítězů. Gratulujeme. Je jen věčná škoda, že turnaj nebyl postupový a my nemohli ukázat něco ze svého umění i v rámci kraje.

Roman Beránek, Franta Heřman, Kuba Novák, Marek Svoboda, Jan Metliček, Hynek Bárta, Tony Váchal, Milan Tichý, Matěj Váňa, Jan Mitáč

25032011249.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předposlední akcí tohoto sportem nabitého období byl silový čtyřboj dne 28.3. Po dlouhé době, kdy tento sport v našem kraji upadal vzala naše škola pořadatelství okresního i krajského kola na svá bedra a s úspěchem pořádá už druhým rokem tento závod. Po loňském roce, kdy jsme postoupili na republikové finále, jsme letos obsadili 2. místo těsně za družstvem z gymnázia Mimoň, které tak bude reprezentovat náš kraj na republikovém finále. Družstvu ve složení : Ondra Zuska, Petr Jílek, Kuba Šedivý, Kuba Kubíček, gratulujeme a doufáme, že se stejným nasazením  budou bojovat i příští rok.

 

 

 

 

 

 Počátkem dubna se odehrálo neoficiální okresní kolo v basketbalu středních škol, které se  uskutečnilo dne 6.a 7.4. na uranu. Zúčastnili se chlapci i dívky. A ani zde naše družstva nezaváhala.Obě družstva předvedla vynikající hru a s přehledem, bez ztráty zápasu, vyhrála obě družstva tento turnaj ve svých kategoriích. Gratulujeme

basket_holky.jpg

  basket_kluci.jpg