Nabídka – KARTY ISIC

KARTY ISIC
isic.jpg Všichni studenti naší školy mají nyní možnost pořídit si mezinárodně platnou kartu ISIC, která nejenže umožňuje studentům přístup k nespočetným slevám v obchodech, dopravních prostředcích, kinech, muzeích, restauracích, festivalech atd. po celém světě, ale také funguje jako oficiální průkaz pro prokázání statutu studenta, kdekoli je to potřeba…
Pořízení karty ISIC prostřednictvím školy je pro studenty výhodnější než individuální nákup – nabízíme ji za cenu 260,- Kč namísto obvyklé ceny 300,-Kč, všechny administrativní náležitosti vyřídíme my… Další výhodou pořízení karty ve škole je to, že po uplynutí platnosti karty (v prosinci 2012) může být její platnost prodloužena pouhým zakoupením tzv. revalidační známky v hodnotě 150,- Kč, což jinde není možné.
Prezentace výhod této karty proběhne v rámci Evropského dne jazyků dne 27. 9. od 13.00 hod v učebně chemie, všichni zájemci jsou vítáni.
Více informací o všech organizacích poskytujících slevy najdete na stránkách www.isicpoint.cz , www.isic.cz , www.isic.org .

Žádosti o vydání karty, případně další informace v kabinetě č. 422,  Mgr. J Triguinho.

POZOR! MÁTE-LI O KARTU ZÁJEM, PŘIHLASTE SE CO NEJDŘÍVE, NEJPOZDĚJI PAK DO 30.9.2011!
Mgr. Jana Triguinho