Okresní kolo turnaje v basketbalu

Dne 28. 11. 2012 se družstvo naší školy zúčastnilo okresního kola turnaje středních škol v basketbalu družstev chlapců. Turnaj se již tradičně odehrál na „Uranu“ a účast byla opět vysoká. Nejprve proběhly boje ve dvou základních skupinách po 4 a 3 týmech,  jejich  vítězové se poté  utkali o celkové prvenství.

Náš tým postoupil suverénně z prvního místa, když se mu podařilo projít bez jediné porážky a vyhrál i nad tradičním silným soupeřem  z průmyslovky. Do finále se tak proti nám postavil tým z Mimoně. Utkání mělo jasný průběh a naše družstvo chlapců zvítězilo velmi přesvědčivě a postoupilo  do krajského kola tohoto turnaje, což lze považovat za velký úspěch zejména po sérii druhých míst z posledních čtyř let. Gratulujeme!

Členy vítězného týmu byli: Dytrych Ondra, Horník Kryštof, Kučera Tomáš, Štimpl Mirek, Hejl Štěpán, Merlíček Jan, Studenovský Jakub