Okresní kolo ve volejbale dívek

Další soutěží, kterou pořádalo Gymnázium Česká Lípa dne 6. 12. 2012, bylo okresní kolo ve volejbale dívek. Od loňského roku značně pozměněný tým naší školy nastoupil k prvnímu utkání s odhodláním podat co nejlepší výkon a navázat tak na výsledky minulých let. Výhra nad SŠ z Nového Boru dodala děvčatům sebedůvěru a potřebný klid.

V posledním zápasu se naše družstvo utkalo s děvčaty z OA Česká Lípa. I když naše volejbalistky bojovaly o každý míč, OA se jim porazit nepodařilo. Náš tým skončil na pěkném druhém místě. ( 1. místo OA Česká Lípa, 2. místo Gymnázium Česká Lípa, 3. místo SŠ Nový Bor )

Gymnázium Česká Lípa reprezentovaly: Lucie Cháberová, Linda Mašková, Monika Lišková, Gabriela Daníčková, Barbora Kutinová, Markéta Cháberová, Adéla Česneková, Nikola Dědková

Při závodech, které organizuje naše škola, přispívá k jejich hladkému průběhu vždy několik pomocníků z řad studentů. I jim patří poděkování za vzorné plnění všech požadavků.

{gallery}volejbal2012:::0:0{/gallery}