KARTY ISIC a ITIC

Blíží se jarní prázdniny a řada z vás bude moci nejen během nich využívat slev či levného pojištění díky kartám ISIC či ITIC, vydaným prostřednictvím naší školy.

Nemáte-li platnou kartu, je stále čas si ji do prázdnin pořídit.

V případě, že jste majitelem karty, jejíž platnost skončila v prosinci 2012, stačí napsat pouze vzkaz na mailovou adresu triguinhoj@gym-cl.cz , revalidační známka, prodlužující platnost karty do konce roku 2013, vám bude objednána, a to za cenu 150,- Kč.

Nevlastníte-li kartu z loňského roku, stále si ji můžete pořídit, potřebujete k tomu jen vyplnit písemnou žádost, která vám bude vydána v kabinetě č. 422. Pořízení nové karty platné do konce roku 2013, stojí 260,- Kč, přičemž platnost karty se dá na další období prodlužovat za cenu 150,- Kč ročně, a to po celou dobu studia na naší škole.

Nezapomeňte, že karta ISIC slouží nejen k získání slev tam, kde tyto karty uznávají, ale slouží i jako univerzální potvzení toho, že jste studenty, a máte tedy případně nárok na studentské slevy

Informace ohledně levného pojištění na stránkách www.isic.cz , formuláře jsou rovněž k dispozici v kabinetě č.422.

Uzávěrka objednávek revalidačních známek i nových karet je 20. 2. 2013.

Mgr. Jana Triguinho