KF CORNY středoškolského atletického poháru

První měsíc nového školního roku na středních školách žije atletikou. V letošním září probíhal již 32. ročník CORNY středoškolského atletického poháru. Naše škola se této soutěže pravidelně účastní.

19. 9. 2013  proběhlo okresní finále na českolipském atletickém stadionu u Ploučnice a družstva dívek i chlapců Gymnázia Česká Lípa  si výhrou zajistila postup do krajského finále, které se konalo  25. 9.  2013 v Turnově. V pěkném prostředí Městského atletického stadionu L. Daňka se sešla nejlepší atletická družstva středních škol a učilišť Libereckého kraje. V kategorii chlapců soutěžilo celkem devět družstev, dívčích družstev bylo osm.

Všichni soutěžící se snažili podat co nejlepší výkon, každý bod byl důležitý pro celkový výsledek. Družstvo dívek podle konečného počtu bodů získalo velmi pěkné 3. místo, chlapci obsadili místo 4.