Sportovní soutěže – listopad

Koncem listopadu se opět rozběhly sportovní soutěže – postupně se uskuteční turnaje ve florbalu, volejbalu a basketbalu.

  • 25. 11. 2014 se ve sportovním areálu v Zákupech konal turnaj ve florbalu. Do zápasů nastupovala naše děvčata s odhodláním bojovat o přední příčky. Bohužel hned v úvodních minutách prvního zápasu se zranila jedna z opor družstva a do dalších utkání už nemohla nastoupit. I tak se děvčata probojovala do finálové skupiny. Nejnapínavějším zápasem soutěže se stal souboj našich dívek s družstvem ZŠ Sever o třetí místo. V základní hrací době skončil nerozhodně, v prodloužení první gól padl do naší branky. Naše florbalistky obsadily pěkné, ale mezi sportovci nepopulární  čtvrté místo.

Celému družstvu děkujeme za reprezentaci Gymnázia Česká Lípa.

Za naši školu nastoupila děvčata z IV A,B a III A: Adéla Hejdová, Kateřina Hrdinová, Magdaléna Kalová, Ema Nová, Magdaléna Vydrová,  Karolína Goetzová, Anna Daová, Karolína Jelínková, Adéla Smrčková,  Petra Zapalačová, Hamy, Hana Schauerová.

 

  • 2. 12. 2014 se odehrálo i okresní kolo ve florbale chlapců – naši skončili na 3. místě ve skupině C.

 

  • 2. 12. 2014  se v tělocvičně Gymnázia Česká Lípa uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu. K zápasům nastoupila družstva chlapců ze středních škol, a i když volejbal je hra obtížná a v současné době se jí nevěnuje příliš sportovců, mohli jsme vidět kvalitní hru se spoustou pěkných akcí. Nejlepším zápasem se stalo utkání o první místo Gymnázia Česká Lípa se SPŠ Česká Lípa. Po napínavém  prvním setu naši hráči ovládli hru a zvítězili 2 : 0.

Gratulujeme tak družstvu k prvnímu místu v okresním kole a postupu do dalších bojů. V kole krajském přejeme hodně „vydařených míčů“.

Za naši školu nastoupil: Adam Radoňský, Marek Březina, David Horák, Marek Hrnčíř, Jakub Studenovský, Ondřej Olšar.