Naše škola vysílá první dva týmy do celostátní hry etwinning

Projekt Hrajeme si s eTwinningem byl otevřen k oslavě desetiletého výročí založení eTwinningu. Hra probíhá od 10. února 2015 a bude zakončena 10. října 2015 na Národní konferenci eTwinning. Zapojit se do ní mohou všechny MŠ, ZŠ a SŠ, a to kdykoli v průběhu roku. Hra se skládá z deseti úkolů, které jsou koncipovány tak, aby byly realizovatelné ve všech typech škol. Do hry se můžete kdykoliv připojit a úkoly dodatečně splnit. Za každý úkol dostanou týmy virtuální odznak a na konci hry dostanou certifikát o účasti a drobné dárky.

Naše škola vyslala prozatím dva týmy.  Prima  soutěží pod jménem Devil Hedgehogs a sekunda pod jménem Crazy Bananas.

První úkol je snadný. Poslat video nebo fotografii týmu do twinspace,pracovní plochy projektu. Více informací získáte na webové stránce http://www.etwinning.cz/

Pokud se chcete podívat na veřejnou stránku hry, neváhejte a klikněte na http://twinspace.etwinning.net/4963/home

Doufáme, že se dětem hra bude líbit a že se připojí i další třídy. Odbornou radu, jak se přihlásit, vám poskytne Mgr. N. Kadlecová kdykoliv.

Mgr. N. Kadlecová