Naši žáci mezi nejlepšími v Libereckém kraji

Ve středu 4. listopadu proběhla v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje slavnost spojená s předávání cen žákům základních a středních kol, kteří náš kraj nejlépe reprezentovali v celostátních  či mezinárodních soutěžích. Ceny předávali především hejtman Martin Půta a radní pro rezort školství Alena Losová, případně další členové Rady LK či zastupitelstva.

Z naší školy porota k ocenění a finanční odměně vybrala dva studenty. Jsou jimi Ludvík Kašpar ze septimy A – vítěz krajských kol biologické a chemické olympiády a držitel stříbrné medaile z evropské biologické olympiády – a Petr Paulík ze septimy B, který získal 3. místo v celostátním kole konverzační soutěže v německém jazyce. Ještě jednou jim tímto blahopřejeme k dosaženým úspěchuům i ke krajskému ocenění.