Taneční skupina Tutti Frutti žádá o finanční podporu na Mistrovství světa

 Taneční skupina Tutti Frutti, ve které působí  mimo jiné  i čtyři dívky našeho gymnázia,  se v letošním roce díky své obrovské píli dokázala dostat mezi absolutní taneční špičku v hiphopovém tanci, a to v ČR i Evropě. Skupina totiž zvítězila na Mistrovství České republiky i Mistrovství Evropy v soutěži Hip Hop Unite. Díky těmto skvělým umístěním se tanečníci nominovali na Mistrovství světa Hip Hop Unite, které se koná v prosinci v karibském Martiniku.

Jelikož je ale celý výjezd pro náš juniorský reprezentační tým a jejich rodiče finančně velice náročný, je celý start na mistrovství ohrožen. Proto touto cestou žádáme o podporu i Vás, veřejnost. Pokud byste přispěli jakoukoliv částkou, budeme Vám neskonale vděčni.

Celkové náklady činí cca na 28 530 Kč na osobu.  K dnešnímu dni se nám podařilo sehnat téměř polovinu celkové částky, nicméně peníze nám stále chybějí. Proto Vás prosíme, pomozte nám splnit si náš sen a umožněte nám reprezentovat naše rodné město a Českou republiku

Přispět k cílové částce můžete pod tímto odkazem: https://www.startovac.cz/projekty/tutti-frutti-jede-na-martinik/. Vytvořili jsme tento projekt za cílem zapojení i našich přátel, známých, fanoušků a veřejnosti. Bylo by nám nesmírnou ctí reprezentovat ČR na tak prestižní soutěži, jakou je Hip Hop Unite. Uděláme maximum pro to, abychom se v závodu umístili co nejlépe a předvedli celému světu, že i Česká republika má světovou úroveň tance.

Klára Kulhavá, 2. A