SKOTSKO 2016 – THE HEART OF SCOTLAND – aktualizace

Pobytový zájezd s výukou angličtiny

Studenti vyššího gymnázia (kromě maturitních ročníků) se mohou od středy 27.1. 2016 20.00 hlásit na 9denní pobytový zájezd do Skotska spojený s výukou angličtiny, konaný v termínu 30. 5. – 7. 6. 2016.

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Školní zájezdy s.r.o. jsme pro vás připravili skutečně velmi atraktivní program, viz příloha. Ubytování bude zajištěno v okolí hlavního města Edinburgh, po cestě tam je naplánována celodenní prohlídka nizozemské metropole Amsterdam. Nočním trajektem, na němž přespíme v kajutách, pak přejedeme do severní Anglie (stejným způsobem se budeme i vracet). Ubytování a strava budou zajištěny v hostitelských rodinách, výuka angličtiny proběhne ve třech skupinách dle úrovně pokročilosti.

Cena zájezdu je 12.480,- Kč.

Tato cena bude hrazena ve dvou splátkách, první do 29. 2. 2016, druhá do 29. 4. 2016. V ceně je zahrnuta cesta tam i zpět, ubytování, 5x plná penze, pojištění. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek a muzeí.

Podrobný program den po dni, stejně tak jako informace o tom, co všechno cena zahrnuje, je součástí objednávky, pečlivě si prosím vše prostudujte, svým přihlášením vyjádříte svůj souhlas s programem i s rozsahem služeb našeho zájezdu.

Jak se na zájezd přihlásit?

  1. nejprve se důkladně seznamte s programem zájezdu (ať víte, do čeho jdete smiley) – ZDE
  2. Závaznou on-line přihlášku najdete ZDE

Upozornění – kapacita zájezdu je 40 studentů, vzhledem k atraktivnímu programu očekáváme velký zájem, proto s přihlášením příliš neotálejte… smiley

Mgr. Jana Triguinho