Nabídka mezinárodního projektu v Portugalsku hrazeného z grantu Erasmus+

 Organizace BrnoForYou, se kterou má naše gymnázium skvělé zkušenosti, nám nabídla účast v dalším zajímavém projektu, tentokrát ve slunném Portugalsku. Neváhejte a zkuste štěstí. Ráda Vám poskytnu potřebné informace. Studentům, kteří se s touto organizací již zúčastnili projektu, chci touto cestou poděkovat. Protože i díky Vám, Vašemu chování a jazykové vybavenosti vděčíme za to, že nám jsou podobné projekty nabízeny.

Mgr. Martina Šimánková

Projekty: Youth Inclusive Entrepreneurship Exchange

Kdy: 9. – 16.6.2017

Konání samotného projektu: Estarreja, Portugalsko

Téma projektu: nezaměstnanost u mladých lidí, podnikání

Počet účastníků: 7 účastníků, 13 – 20 let

Zapojené země: Maďarsko, Španělsko, Estonsko, Česká republika, Portugalsko, Litva, Itálie

Přihláška: https://goo.gl/forms/gUU9wFJ8KbU7yeHP2

Více informací o projektu: INFOPACK

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+ (minimálně třikrát denně strava, náklady na ubytování jsou plně hrazeny, cestovní náklady jsou hrazeny do předem stanovené výše dané podmínkami programu Erasmus+).

Účastnický příspěvek: 500 Kč vysílající organizaci Brno for you. Proč vybíráme účastnický příspěvek? Abys svoji účast myslel/a vážně a neodřekl/a bys nám ji několik dní před odjezdem. Vyslat skupinu účastníků na projekt obnáší navazování partnerství se zahraničními partnery dlouho před, během i po projektu, asistence při plánování cesty, posílání poštovních zásilek, atd. Vybrané peníze slouží pro chod organizace.

Máte dotazy? Napište na e-mail andy@brnoforyou.cz