Návštěva náměstka hejtmana LK Mgr. Petra Tulpy

V pondělí 9. října se uskutečnila dvouhodinová návštěva náměstka hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Mgr. Petra Tulpy a vedoucího odboru Mgr. Leoše Křečka na naší škole.

S ředitelkou školy a jejím zástupcem se věnovali aktuálním problémům ve školství (platy a personální zajištění výuky, financování a jeho blížící se reforma) a zejména je zajímala aktuální situace školy a její potřeby a perspektivy do budoucna. Konkrétně se například hovořilo o nutnosti investovat finanční prostředky na modernizaci laboratoří či  rekonstrukci sportovního areálu.

Velmi nás proto těší, že na svém facebookovém profilu pan náměstek věnoval příspěvek této návštěvě a charakterizoval v něm naši školu takto:  "Škola je skutečným pilířem českolipského školství."

Mgr. Helena Paszeková, ředitelka školy

Celý příspěvek a další fotografie z návštěvy Mgr. Tulpy  lze najít ZDE.