FLORBAL V PROSINCI

Prosinec je měsícem florbalu. Zahájili jsme okresními koly nižšího gymnázia v kategorii 6. a 7.třída chlapci. Zde jsme ovšem nezaznamenali výraznějšího úspěchu. Chlapci se těsně neprobojovali ze základní skupiny.

V kategorii 7. a 8.třída už bylo na co koukat. Kluci se sice první zápas sehrávali, ale pak už soupeře jasně přehrávali a postoupili do finálové skupiny mezi 6 nejlepších týmů na okrese. Tady už to nebylo tak jasné. Konkurence byla kvalitní, ale i tak naše družstvo obsadilo 3. místo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zleva: Vosáhla, Zátka, Šrajbr, Stárek, Kopřiva, Machač, Hofman, Novotný, Motlík, Moravík(brána)

Následovalo OK SŠ chlapců v kategoriích V. (soutěž pro všechny ročníky SŠ) a VI. (pouze pro ročníky 2000-2002)

6. 12. 2017 proběhl turnaj kat V. Zde jsme neměli příliš velkou šanci na úspěch. Konkurence je široká a velmi kvalitní. Také systém hraní příliš nepřál florbalu. Kvůli úspoře času se hrálo pouze jednou na 8 minut, a to se družstvo nestačí ani ohřát a je po zápase. Ale podmínky byly pro všechny stejné.  Ze šesti týmů jsme skončili na 5. místě.

12. 12. 2017 proběhl turnaj kat. VI. To byl úplně jiný turnaj. Díky menšímu počtu přihlášených družstev bylo více času na zápasy ( 2×12 min) a bylo tak možné použít i nějaké taktické prvky secvičené při nácvicích ze školy. A podařilo se to, co se nám v této kategorii ještě nepovedlo. Vyhráli jsme a postoupili do krajského kola. Gratulujeme smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normální tabulka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri“,sans-serif;}

Z leva: Ryger, Nováček, Mareš, Sigmund, Dudek, Holmayer,

             Liška, Zátka, Mádlík, Šulc,

            Šimon