Poděkování za charitativní činnosti

Učitelé a žáci naší školy se charitativním aktivitám věnují již dlouhodobě a každý rok se snaží finančními prostředky takto získanými podpořit potřebné v našem městě či regionu.

A někteří z nás dělají ještě víc – právě takovým příkladem je studentka 3. ročníku Barbora Sukovatá. Ve svém volném čase dlouhodobě navštěvuje seniory na Oddělení sociálních lůžek českolipské nemocnice a věnuje se jim. Za tuto svou činnost získala v pondělí 5. března "Cenu Dˇ" města Česká Lípa.

Více viz: http://www.mucl.cz/cenu-d-ziskala-studentka-gymnazia-barbora-sukovata/d-28614

Velmi nás tato zpráva těší a připojujeme se k poděkování Báře Sukovaté.

 

Další milou zprávou je to, že Bára postupuje do regionálního kola této ceny a a kromě ní byli do tohoto kola nominováni  i učitelé a žáci naší školy obecně, a to za pomoc Domovu pro seniory v České Lípě. Slavnostní udílení krajských cen Ď se bude konat 22. března v Novém Boru tedy za naší dvojnásobné účasti.

 

Mgr. Helena Paszeková

ředitelka školy