BRONZOVÉ MEDAILE Z POHÁRU ROZHLASU

Mladší žáci a žákyně se 11. 5. 2018 účastnili okresního kola Poháru rozhlasu v Jablonném v Podještědí a družstvo dívek skončilo na výborném třetím místě. Mezi nejlepší výkony patřily tyto:

Anička Sazamová             60m       9.13       (celkově čtvrtý čas)

Ross Groesbeek               600m     1:54.84(celkově druhý nejlepší výkon z 27 běžkyň)

Adéla Měchurová            dálka     4.01m   (čtvrtý nejdelší skok z 18 skákajících)

Hana Perutková               kriket    45.92     (absolutně nejlepší výkon z 28 házejících)

Štafeta ve složení Sazamová, Suchá, Hammerová, Groesbeek získala třetí místo ze 17 běžících štafet.

Z výkonů mladších žáků je třeba vyzdvihnout úspěch Matyáše Hřebíka, který byl časem 3:31.71 sedmý  v běhu na 1000m z 25 závodníků.

Ještě jednou díky všem našim sportovcům. Jmenovitě: Sazamová, Sigmundová, Suchá, Groesbeek, Měchurová, Perutková, Hammerová, Kašpar, Bogar, Pechr, Moravík, Doležal, Hřebík, Košťál, Peřina.