Okresní kolo ve volejbalu dívek a chlapců

 Ve dnech 21. a 22. listopadu uspořádala naše škola okresní kola ve volejbalu dívek a chlapců.    

  Dívky se střetly v okresním kole pouze s jediným soupeřem a přesvědčivou výhrou si zajistily postup do krajského kola.

  Družstvo chlapců se letos opět setkalo na hřišti s tradičními soupeři. I když volejbalový tým dokáže sestavit méně středních škol než v minulých letech, úroveň hry neutrpěla a v jednotlivých zápasech byl k vidění pěkný volejbal.

   Naše družstvo nastoupilo v obměněné sestavě. Několik osvědčených hráčů v loňském roce odmaturovalo, ale podařilo se je nahradit novými posilami. I když ze začátku turnaje se mohlo zdát, že cesta k vítězství nebude lehká, naši hráči dokázali všechny soupeře s přehledem porazit a po zásluze obsadili 1. místo a vybojovali tak opět postup do krajského kola.