Florbalistky v krajském kole

Počátkem února se konalo ve sportovní hale v Liberci krajské kolo turnaje KB FLORBAL CHALLENGE. Turnaj je určen pro VI. kategorii (datum narození 2001 – 2003) a naše škola se ho pravidelně účastní .

Ve všech zápasech naše hráčky s nasazením bojovaly o každý míček, snažily se důsledně bránit i překvapit soupeřky kombinacemi v útoku. Pouze družstvo Gymnázia a SPgŠ Liberec, za které nastoupilo několik hráček libereckého florbalového oddílu, bylo nad naše síly. Družstvo Gymnázia Česká Lípa skončilo na 2. místě.

Všem studentkám, které reprezentovaly Gymnázium Česká Lípa, patří poděkování za píli v přípravě i úsilí, s jakým bojovaly o co nejlepší výsledky!

V turnaji nastoupily:  Adéla  Sztoláriková, Petra Zapalačová, Michaela Macurová, Tereza Rybářová,   Aneta Pertlová , Klára Pekárková, Barbora Hluštíková, Sugardorj Anu-Ujin, Berenika Fišerová, Dominika Nováčková a Anežka Kirschnerová.

Alena Mayová