Sobotní den otevřených dveří

Současná epidemická situace si vynucuje řadu změn ve školním životě a nepříjemně se dotkla i každoroční akce pro uchazeče o studium na naší škole – dne otevřených dveří.

V původně plánovém termínu 1. února jsme zajistili alespoň online formu, ale ta samozřejmě nemůže plnohodnotně nahradit reálnou návštěvu školy a seznámení se školním prostředím. Proto jsme se rozhodli připravit náhradní akci na sobotu tak, aby se návštěvníci mohli cítit bezpečně a zároveň aby bezpečná zůstala i škola.

Vytvořili jsme proto na 5. února speciální rezervační systém od 9 do 14 hodin  a prohlídky školy se konaly jednotlivě bez vzájemného setkávání. Návštěvníci v doprovodu učitelů si tak mohli osobně prohlédnout naše třídy, odborné i jazykové učebny, laboratoře, obě studovny, fitko, knihovnu, hudebnu i tělocvičnu a také se ptát ředitelky školy či jejího zástupce na vše, co je v souvislosti se studiem a přijímacím řízením zajímalo.

Ohlasy na sobotní den otevřených dveří byly jednoznačně pozitivní, děkujeme za návštěvu.