Florbalistky v krajském kole turnaje SUBTERRA CUP opět první

V letošním školním roce se naše škola opět zúčastnila sportovní turnaje v rámci florbalového projektu  SUBTERRA CUP. Krajské kolo turnaje se konalo v Liberci 18. 1. 2023.

Do zápasů nastoupily hráčky hned po příchodu do sportovní haly. Po krátkém rozcvičení začal první zápas. Od jeho začátku jsme měly převahu a s přehledem jsme vyhrály. I další soupeřky jsme porazily. Do posledního utkání naše hráčky nastupovaly s velkým nasazením, protože zápas s nejtěžším soupeřem měl rozhodnout o postupu do dalšího kola soutěže. Po prvních minutách hry však bylo jasné, že vítězství si nenecháme vzít. Naše družstvo zaslouženě vyhrálo všechny zápasy a postoupilo již po třetí za sebou do národního kola, které se bude konat v Praze.

Za předvedenou hru a pěknou reprezentaci gymnázia zaslouží všechna děvčata pochvalu! Hra našeho družstva se líbila i organizátorům soutěže, hned tři hráčky zařadili do all stars týmu: Terezu Seifrtovou, Markétu Šorfovou a Lucii Smrčkovou.

V průběhu turnaje byla také vyhlášena  soutěž v přesnosti střelby na bránu. Naše děvčata ji vyhrála.    

V turnaji nastoupily:  Tereza Seifrtová,  Markéta  Šorfová, Dominika Nováčková, Dagmar Suchá, Lenka Sigmundová, Lenka Machová,  Adéla Měchurová, Natálie Seifrtová, Karolína Šorfová, Anežka Kirschnerová, Lucie Smrčková, Klára Steinzová a Anna Sazamová.

Alena Mayová