MaSo 2023

Ve středu 10. května se na naší škole uskutečnila matematická soutěž MaSo. Jedná se o unikátní spojení nejen matematiky, ale také strategie, neboť soutěžící proměňují vypočítané příklady za tahy ve hře. Tématem letošního ročníku bylo bludiště, v němž se jednotlivé týmy vyhýbaly duchům a sbíraly předměty.

A vedly si dobře!

Tým kvartánů z naší školy, zvaný L-TEAM, složený z Kryštofa Škorpila., Daniela Plechatého. a Jiřího Urbana., si vysloužil hezké páté místo, tedy 71. v celé republice. Nezahálela však ani děvčata, neboť jejich tým Žvýkačky ve složení Veronika Pavlů., Veronika Sedláková. a Lucie Vlková. získal sedmé místo z 25 týmů v Lípě.

Uznání si však zaslouží i ostatní týmy, neboť všechny prokázaly týmového ducha a logické myšlení. Tímto jim za celý organizační tým gratulujeme a přejeme mnoho štěstí do budoucna.

Alena Hluštíková