Únikovky, svátky, duševní hygiena, tanec… a ještě více si můžete užít každý týden s Madison

Naše škola získala pro tento rok přes Fulbrightovu nadaci asistentku do výuky Madison Hales ze státu Michigan! Většina ze studentů již měla možnost se s Madison setkat buď na hodinách angličtiny, v rámci otužileckého klubu, na volejbale, nebo na jiných školních i mimoškolních akcích.
Madison pořádá každý týden zajímavé konverzační a kreativní dílny, o nichž je celá škola informována prostřednictvím jejích povedených autorských plakátů. Časy konverzačních a kreativních dílen se mění tak, aby měli všichni studenti možnost se jich alespoň občas zúčastnit a seznamovat se s americkou kulturou a zvyky zábavnou formou. Přejeme všem studentům, aby využili skvělé příležitosti strávit čas s Madison, aby navázali nové přátelství a rozšířili si své obzory.
Připomeňme si prostřednictvím plakátů všechny aktivity, které již Madison pro českolipské gymnazisty uspořádala.
Slavil se Halloween🎃, Díkůvzdání 🍗(včetně výborného jídla připraveného dle autentických amerických receptů), prožily se Vánoce🎅 i dílny zaměřené na duševní hygienu😎, tančilo se a proběhla i úniková hra založená na seriálu Stranger Things a další!
Pokud máte jakékoliv otázky či nápady na témata dílen, neváhejte kontaktovat přímo Madison mailem: halesm@gymcl.cz nebo na jejím Instagramu madisoninczech.

Mgr. Jan Poštolka