Obstáli se ctí

V pondělí 18. 3. 2024 se dva studenti naší školy zúčastnili krajského kola soutěže v anglickém jazyce, které se konalo v budově Krajského úřadu Libereckého kraje.

Anna Roubíčková ze septimy 7AV soutěžila v kategorii G (1. – 3. ročník vyššího gymnázia) a Martin Jenčík z kvarty 4AV v kategorii  VG (tercie a kvarta víceletých gymnázií).

Konkurence soutěžících byla veliká a jazyková úroveň všech studentů ve výsledku velmi vyrovnaná. Nakonec byli nejúspěšnější ti kandidáti, kteří byli schopni podat nejen špičkový jazykový výkon, ale kteří dokázali své vystoupení i myšlenkově vypointovat. Ačkoli Anička i Martin bojovali statečně, na nejvyšší místa ve svých kategoriích bohužel nedosáhli. Přesto děkujeme za skvělé výkony a reprezentaci naší školy. 

Mgr. Tomáš Hoskovec