Žlutá ponorka 2024

Poslední školní den, v pátek 28. 6. 2024, se celá škola na začátku první vyučovací hodiny sešla v tělocvičně, aby si již tradičně připomněla a vyznamenala výročními cenami nejúspěšnější studenty, řešitele soutěží a olympiád ze všech předmětů.

Pan ředitel Michal Kosina za pomoci vedoucích předmětových týmů vyznamenal 18 studentek a studentů, kteří vedle diplomu, zdravé lahve a placky letošní Školy rocku získali také poukázku do eshopu Alza. 

 

Vyučující tělesné výchovy zrealizovali o letošních sportovních dnech první ročník nového závodu nazvaný GYMJA. Žáci nižšího i vyššího gymnázia si vyzkoušeli sami sebe, své sportovní nasazení na opravdu všestranné a nelehké opičí dráze. Šest nejlepších bylo po zásluze odměněno poukázkami do obchodu Sportissimo. Rovněž se vyhlásily výsledky sportovních dní a zástupci tříd si přišli pro odměny. 

 Po společné fotografii a přání hezkého léta se všichni vydali do svých tříd pro vysvědčení a vykročení do letních prázdnin. 

Za fotografickou dokumentaci děkujeme Miloslavu Svitákovi, za 18 zdravých lahví s kresleným motivem České Lípy (autorkou obrázku je naše absolventka Bára Macková) děkujeme Regionálnímu turistickému informačnímu centru města Česká Lípa. Za finanční prostředky použité na poukázky do Alzy i Sportissima děkujeme Sdružení pro gymnázium z. s. 

Podívejte se na přehled vyznamenaných studentů:

a na fotogalerii: