Bobřík z informatiky 2019

Také letos se naše škola zapojila do soutěže Bobřík z informatiky, která probíhala v minulých týdnech od 4. do 15. listopadu. Soutěž je rozdělena do čtyřech kategorií, přičemž pouze pro starší žáky (junior) jsou sestavována celostátní pořadí, resp. žáci postupují do kola krajského (senior). A jaké jsou výsledky?

Nejlepšího možného umístění, tedy maximálního počtu 192 bodů, dosáhli: Lukáš Fedorko ze sekundy (benjamin), Anna Raprichová z tercie (kadet). V kategorii junior pak maximální počet bodů získaly studentky: Kuchařová Aneta, Salavcová Hana ze sexty a Kolčová Kateřina z 2. A, čímž se ve své kategorii zařadily také mezi 90 nejlepších řešitelů v celé republice. V seniorské kategorii pak z naší školy postupují čtyři studenti do krajského kola, které je současně kolem celostátním. Potěšující je, že ve všech kategorií výrazná většina našich studentů splnila bodový limit a informatického bobříka „ulovila“. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme!

Mgr. Jaroslav Rež a Mgr. Miloslav Sviták

Benjamin (prima, sekunda)

 

    Lukáš Fedorko, 2AV, 192 bodů

    Daniel Plechatý, 1AV, 180 bodů

    Amálie Hálová, 2AV, 176 bodů

    Šindelářová Markéta, 1AV; Filip Sichrovský, 2AV; 172 bodů

    Ondřej Martinec, 2AV; Pavel Turek, 2AV; 164 bodů

    Anička Patrná, 2AV, 160 bodů

    Kocmanová Adéla, 1AV; Oldřich Sigmund, 2AV; 156 bodů

 

Kadet (tercie, kvarta)

 

    Anna Rapprichová, 3AV, 192 bodů

    Damián Mejsnar, 3AV; Vojtěch Bogar, 3AV; Adam Špindler, 4AV; Alena Hluštíková, 4AV; Hadrbolec Jakub, 4AV; Lenka Machová, 4AV; 180 bodů

    Adéla Vlková, 3AV, 176 bodů

 

Junior (kvinta, 1. ročník, sexta, 2. ročník)

 

    Kuchařová Aneta, 6AV; Salavcová Hana, 6AV; Kolčová Kateřina, 2A; 192 bodů

    Kafková Alžběta, 6AV, 176 bodů

    Hošmánková Markéta, 6AV; Trč Jiří, 6AV; Salavcová Anna, 6AV; Šorfová Kateřina, 2A; Krasniqi Denis, 1A; Fiala Ondřej, 1A; Čechová Tereza, 5AV; 172 bodů

 

Senior (septima, 3. ročník, oktáva, 4. ročník – postupující do krajského kola)

 

    Šabaka Libor, 7AV, 144 bodů

    Lang Matěj, 3A, 132 bodů

    Schreiner Vojtěch, 8AV, 128 bodů

    Šulc Richard, 3B, 122 bodů