Pardubické CHEMIKLÁNÍ

V pátek 5. února 2016 se pětičlenný tým studentů našeho gymnázia účastnil prvního ročníku chemické soutěže CHEMIKLÁNÍ. Pořadatelem této soutěže byla Fakulta chemicko - technologická Univerzity Pardubice. (Pokračování textu…)

Úspěch florbalistek

Cesta k úspěchu v krajském kole pro družstvo florbalistek z primy, sekundy a tercie začala již v listopadu. Po pečlivé přípravě nejdříve děvčata s přehledem zvítězila v kvalifikaci do finále okresního kola. I zde družstvo…