Úspěch florbalistek!

V letošním školním roce se děvčata z nižšího stupně gymnázia poprvé zúčastnila turnaje ve florbale. Po úspěšné kvalifikaci do okresního kola, které družstvo s přehledem vyhrálo, děvčata netrpělivě čekala na termín…