Vítězství v krajském kole Biologické olympiády

Ve středu 13. května proběhlo v Liberci krajské kolo Biologické olympiády kategorie C (kat. 8. – 9. tříd a odpovídajících tříd víceletých gymnázií). Z našich zástupců si nejlépe vedl Vojta SANITRNÍK z kvarty A, který krajské kolo s přehledem vyhrál. Poděkování za reprezentaci školy patří také Karolíně Čvančarové a Julii Škorpilové, které se zařadily mezi úspěšné řešitele soutěže.

Mgr. Lenka Tulková