Výsledky soutěže z programování – republikové kolo

V sobotu 19. června 2021 se tři naši žáci, kteří postoupili z krajského kola, zúčastnili republikového finále Soutěže z programování, které probíhalo opět distančně v online prostředí. Měli jsme zde zástupce ve dvou kategoriích: programování mikrořadičů a programování mladší žáci.

V kategorii programování mladších žáků se náš student z kvarty Vojtěch Bogar umístil v první desítce nejlepších na výborném sedmém místě. Další náš kvartán Matyáš Hřebík je v republikovém pořadí třináctý. Potěšující také je, že mezi finalisty má naše škola jako jediná hned dva zástupce.    

V kategorii programování mikrořadičů nás reprezentoval Adam Špindler z kvinty, kterému se podařilo svými výsledky získat v republice výborné páté místo! 

Všem třem studentům gratulujeme k jejich úspěchu a přejeme krásné a zasloužené prázdniny!

Mgr. Jaroslav Rež, Mgr. Miloslav Sviták