NAŠI ŽÁCI ZÍSKALI CELOSTÁTNÍ POHÁR VĚDY

Ve čtvrtek 29. 6. proběhla v naší škole malá slavnost, spojená s dalším mimořádným úspěchem našich studentů.

Tentokrát se jednalo o předání Poháru vědy za absolutní vítězství v této soutěži. Cenu uděluje Asociace malých debrujárů ČR  a představuje ji putovní pohár, který nám přivezl a předal samotný prezident této asociace Mgr. Jakub Režňák. Společně s ním se slavnostního předání zúčastnil i náměstek hejtmana Libereckého kraje RNDr. Jiří Čeřovský.

Tohoto úspěchu dosáhlo družstvo ve složení Natálie Wildmanová, Kateřina Krejčová, Matyáš Hřebík a Šimon Janoušek pod vedením Mgr. Pavly Machové.

Slavnostní předání Poháru vědy se uskutečnilo formou předání „zlaté“ destičky s názvem soutěžícího družstva, která byla žáky poté umístěna na podstavec poháru. Následovala beseda o soutěži, ale i zkušenostech a plánech studentů do budoucna. Pan náměstek Čeřovský od žáků na památku obdržel skleněný symbol Asociace malých debrujárů.

Blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy!

Za fotodokumentaci děkujeme panu Petrovi Pokornému z Českolipského deníku.

Mgr. Helena Paszeková, ředitelka školy